Private Granny Flat Studio In Chatswood

  • 20 m²

25 minutters gange fra Roseville Bridge marina i Sydney tilbyr Private Granny Flat Studio In Chatswood innkvartering med en kjøkkenkrok. Denne koselige villaen er egnet for inntil 3 gjester, har 1 soverom og har 1 baderom.

Dette innkvarteringsstedet har en førsteklasses beliggenhet i Chatswood distriktet i Sydney. Overnattingsstedet tilbyr overnatting 4 km fra St. Leonards Park. Gjestene kan også finne restauranter, inkludert Mr Fat Duck Peking Restaurant og Sushi-Ya Japanese Restaurant, bare 150 meter fra villaen. Villaen ligger et par minutter med bil fra Lane Cove nasjonalpark. Ashley St at Macquarie St bussholdeplass ligger 700 meter fra boligen.

Trenger du flere alternativer?
Check Top hotels near Private Granny Flat Studio In Chatswood Sydney
Spacious Family Home In Heart Of Chatswood
pris kun for mobil

Spacious Family Home In Heart Of Chatswood

7.0
God 1 anmeldelse
0 m fra overnattingsstedet
USD 307 USD 276
per natt
Chic 4-Level Family Home Chatswood Chase & Metro
pris kun for mobil

Chic 4-Level Family Home Chatswood Chase & Metro

151 m fra overnattingsstedet
Family 3Br 2-Level Home At Central Chatswood
pris kun for mobil

Family 3Br 2-Level Home At Central Chatswood

703 m fra overnattingsstedet

    Fasiliteter

    Internett

    • Wi-Fi

    Parkeringsmuligheter

    • Parkering

    På rommene

    • Klimaanlegg
    • Sitteområde

    Boligareal

    • Vaskemaskin

    Utstyr

    • Flatskjerm tv

    Generelle fasiliteter

    • Røyking på stedet er forbudt

    Kjæledyr

    • Ingen kjæledyr tillatt !

    Viktig informasjon

    Innsjekking: fra 15:00 til 23:00
    Utsjekking: fra 01:00 til 10:00
    Ofte stilte spørsmål
    • Hva er klokkeslett for innsjekking og utsjekking på Private Granny Flat Studio In Chatswood villa?
      Gjester i Private Granny Flat Studio In Chatswood villa bør sjekke inn senest 23:00 og sjekke ut til 10:00.
    • Hvilke restauranter ligger i nærheten av Private Granny Flat Studio In Chatswood villa?
      Restauranter i nærheten av Private Granny Flat Studio In Chatswood villa inkluderer Pattison's Patisserie og Simmer Huang Chatswood.

    Sted

    Map

    Severdigheter i nærheten

    Restauranter i nærheten

    Galleri

    Anmeldelser

    Ingen anmeldelser ennå :(

    Hvis du bodde på dette hotellet, kan du dele opplevelsen din med oss

    Skriv en anmeldelse

    Skriv en anmeldelse

    Når reiste du?

    Din vurdering punkt

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Veldig dårlig
    Utmerket

    Dine detaljer

    Hvor er du fra?
    Takk! Takk for at du tok deg tid til å dele opplevelsen din. Anmeldelsen din vil bli publisert innen kort tid.
    Gå til anmeldelser
    Anmeldelsen er ikke sendt.

    Kontakt Oss

    Hvis du trenger mer enn 4 rom, vennligst anmod gruppebestilling.
    Dine detaljer
    Emne
    Beskjed
    Private Granny Flat Studio In Chatswood Sydney

    Vis på kart:

    Attraksjoner
    Anbefalte restauranter
    Offentlig transport
    Takk for din tilbakemelding
    Takk for påmelding
    Lukk